Swap napędu 2.4 d Syncro --> 2.5tdi

4x4 w T4 – dział tylko dla wybranych.
Naprawy visco, dyferencjałów i przeróbki.
Regulamin forum
Posty mozna poprawiać do 2H czasu od jego napisania.

Miło więc jest jesli posty będą edytowane do tego czasu niż pisanie jednym pod drugim. Oczywiście jesli czas edycji na to pozwala.

Staraj sie także uzywać przecinków oraz kropek aby post był czytelny.

Jeżeli jakis post pomógł Tobie w rozwiązaniu problemu podziękuj autorowi postu dając kciuk w górę - znajduje sie w prawym dolnym rogu każdego posta.
ODPOWIEDZ
kefirsky
Nowy T4
 

Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2014, 0:05
11
Model:
Auto: Caravelle
Kontakt:

Swap napędu 2.4 d Syncro --> 2.5tdi

#1

Post autor: kefirsky »

Jutro zaczynam przekładkę napędu z Caravelle 2.4d do Caravelle 2.5tdi. Przełożenie skrzyni, to w tym momencie aspekt pomijalny. Jedynym jak na razie problemem jest wybierak biegów. I tu pytanie do Was. W tdi mam wsteczny do tyłu, a w 2.4d do przodu. Czy wybierak jest zupełnie inny i muszę go przełożyć? I jeszcze pytanie o sprawę rozmiaru przegubów. Czy w obu autach są takie same? 2.4 d jest z 94 roku, a tdi jest z 97. W jakim miejscu znajdują się oznaczenia dyfra i skrzyni biegów?
motoria
Samodzielny mechanik
 

Posty: 818
Rejestracja: 21 lip 2011, 23:04
14
Model:
Auto: Transporter
podziekowal za post: 7 razy
otrzymal podziekowanie: 27 razy
Kontakt:

Re: Swap napędu 2.4 d Syncro --> 2.5tdi

#2

Post autor: motoria »

wybierak musisz przełożyć , przeguby są takie same.

This topic has 4 more replies

You must be a registered member and logged in to view the replies in this topic.


Zarejestruj się Zaloguj się
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Syncro”