T4-forum.pl

Forum dyskusyjne posiadaczy i sympatyków VW Transportera T4!


Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 20:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 10 sierpnia 2013, 22:55 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 11 kwietnia 2010, 13:28
Posty: 9356
Lokalizacja: Sekcja DOLNO-Śląsko-Opolska
model: T5.1 , T6.0
silnik: 2.0 CFCA

Podziękował: 70 razy
Pomógł: 550 razy
Kubek napisał(a):
to ja dam taki przykład : proszę mi podać różnicę w jezdzie na 16' z oponą 225/55 i na 17' z oponą 225/50 przy feldze o szerokości 7,5J <19>



Jak juz to fabryczny rozmiar przy 16-tce do t4 to jest 225/60/16 a nie jakis zanizony rozmiar 225/55/16. Róznica w pierwszym odczuciu to auto nie zachowuje sie jak taczka , nie jest twarde jak taczka i to juz wystarcza jak dla mnie aby bylo na "NIE" dla 17-tek. Jak chce jechac taczką bez amortyzacji to wsiadam i jade smartem...


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 15 sierpnia 2013, 13:17 
Offline
podteczkownik raczkujący

Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 12:18
Posty: 21
Lokalizacja: szprotawa
model: T4 MULTIVAN
silnik: AHY

Podziękował: 0 razy
Pomógł: 0 razy
a co myślicie o taki zestaw jaki chce zamontować do swojej ahy 151km
przód 205/55/17 tył 215/60/17
felgi zwoprojekt 7,5Jx17H2 ET50
zależy mi na komforcie no i na ekonomi
co doradzicie


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 15 sierpnia 2013, 17:54 
Offline
podteczkownik raczkujący

Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 12:18
Posty: 21
Lokalizacja: szprotawa
model: T4 MULTIVAN
silnik: AHY

Podziękował: 0 razy
Pomógł: 0 razy
o sorrki, wygląd też biorę pod uwagę, stąd zastanawiam się nad 17-stkami.


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 15 sierpnia 2013, 22:06 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 21:44
Posty: 4159
model: ...
silnik: ...
ostrzeżenia: 1

Podziękował: 48 razy
Pomógł: 161 razy
215/55-17


_________________
Bandyci Mogą Wszystko
Pamiętaj ,ze gaz niszczy silniki ,ale tylko tym ,którzy go nie maja :mrgreen:
"Nie dyskutuj z idiotą, sprowadzi cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem..."


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 16 sierpnia 2013, 10:33 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 11 kwietnia 2010, 13:28
Posty: 9356
Lokalizacja: Sekcja DOLNO-Śląsko-Opolska
model: T5.1 , T6.0
silnik: 2.0 CFCA

Podziękował: 70 razy
Pomógł: 550 razy
dom@n napisał(a):
a co myślicie o taki zestaw jaki chce zamontować do swojej ahy 151km
przód 205/55/17 tył 215/60/17
felgi zwoprojekt 7,5Jx17H2 ET50
zależy mi na komforcie no i na ekonomi
co doradzicie


Kolega chce wyrzucic wspomaganie z auta bo szkoda 100ml więcej paliwa na 100km spalić ale felgi 17" to juz chce zakladać , coś to kupy się nie trzyma. Życze powodzenia pózniej w kręceniu kierownicą bez wspomagania na postoju z oponami o szerokosci 215 :D.


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 17 sierpnia 2013, 21:52 
Offline
nadteczkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 22 kwietnia 2010, 13:19
Posty: 2390
Lokalizacja: Utrecht w NL , Zakopane w PL
model: VW T4 Fake Syncro
silnik: Diesel POWER
ostrzeżenia: 1

Podziękował: 65 razy
Pomógł: 108 razy
Sterciu,przestan,ja cie prosze!!!!!Nie ma co wprowadzac ludzi w blad piszac bzdury o 17ach. Znam bardzo duzo osob ,ktore jezdza t4ami na 17" i wiekszych i nikt na nie nie nazeka. Zwlasza jak sie jzdzi na takim balonie jak 225/50 ( sam mam taki z przodu ) czy 215/55.
Absolutnie nie ma zadnej roznicy w komforcie jazdy na 17" z proflem 50 czy 55 a 16" z opona 60.
Wyglad jest oczywiscie na plus 17 ki <01>
Ja rozumiem ,ze w pl mamy super drogi,ale da sie jezdzic na 17" , 18" , 19" <śmiech>

Poza tym kto kreci kierownica na 'sucho' na postoju???


_________________
Vw T4 2.5TDI ACV
BMW e38 740i 286KM
BMW f11 535i 380KM
Było:
T4 BLACK2.5TDI AJT131KM,T5 WHITE2.5TDI 4 Motion 131KM,T4 GRAY2.5b AET115KM,T4BLUE 2.5TDI AJT129KM,T5 BLACK2.0BiT225KM,VW T4 WHITE2.4D AAB78KM,


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 19 sierpnia 2013, 23:36 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 11 kwietnia 2010, 13:28
Posty: 9356
Lokalizacja: Sekcja DOLNO-Śląsko-Opolska
model: T5.1 , T6.0
silnik: 2.0 CFCA

Podziękował: 70 razy
Pomógł: 550 razy
Sorki Kubek ale nie pisz bzdur bo jeszcze ktos uwierzy... Jak mozesz pisac ze taki sam komfort podrozowania jest na oponie 17" z nizszym profilem jak na 16" z wyzszym profilem , no zaprzeczasz sam sobie... Opona gdzie z boku bedzie mniej gumy jest tak samo komfortowa jak opona gdzie tej gumy jest więcej ?? Ja nie pisze z księzyca o tym ze gorszy komfort jazdy jest na 17-tkach jak na 16-tkach , pisze to z doswiadczenia bo jezdzilem w t4 i na siedemnastkach i teraz jezdze na szesnastkach. A to ze Ty znasz duzo osob co jezdzi na 17-tkach i nie narzekają to powiem Ci ze ja znam tez osoby ktore jezdzily an takich koliskach wielkich i przesiedli sie na mniejsze bo jednak narzekali. Teraz jestem na etapie poszukiwań wlasnie felg multivanowskich dla kumpla który kupil multika na siedemnastkach i juz ma dośc jazdy na nich , wczesniej jezdzil t4 poprzednim na 15-tkach i gdyby nie to ze kupił AXG i musi zalozyc minimum 16" to pewnie wlozyłby 15".

Ja nie wiem co za dziwna moda panuje aby z auta robic woz drabiniasty , no jak komu się tam podoba , mi osobiscie tak wielkie felgi się nie widzą , sa jakies takie nie proporcjonalne do auta , jakies takie upodabniające auto do wozu drabiniastego.

Ty twierdzisz ze się super jezdzi po Polsce na 17-tkach , nie wiem , moze tam gdzie Ty jezdzisz to jakis asfalt jest bardziej spręzysty , lepiej amortyzuje bo tam gdzie ja jezdze , a zdarza mi się bardzo często w rozne zakątki naszego pięknego kraju jechac to az szkoda mi bylo auta na tych wielkich koliskach co mialem wczesniej.

Ja jak jade mogę wjechac na drogi róznej kategorii i przejade przez nie nie męcząc siebie i auta zbytnio , przykladowo taką drogą jak ponizej na filmie... na 17-tkach chyba bym tam jechal z predkoscią 20~30km/h , a odcinek takiej drogi jak widać na filmie miał 27 kilometrów. Pózniej pomimo iz droga sie zrobiła szersza to znów asfalt byl tragiczny , łata na łacie ale spokojnie mozna było 80~90km/h leciec i nie bylo tego az tak strasznie czuc ze jest nierowno. A jak piszez ze w pl da się jezdzic nawet na 18 i 19 to nie wiem , chyba na tej drodze bym wtedy jechal z prędkoscią 10km/h. Ja nie mam auta po to abym ja byl dla auta tylko auto ma byc dla mnie.

http://youtu.be/Ywgd51yT4UE

A co do wyglądu to jak ladna felga nawet 15-tka to auto moze fajnie wyglądac , a jak ktoś zalozy brzydką 17-tke to wielkosc nic nie pomoze , auto bedzie i tak wyglądalo kijowo....

Takze nie pisz bzdur ze tak samo się jezdzi na 17-tkach jak na 16-tkach bo tak nie jest , nie wiem , moze ja jestem tak wybredny i wyczulony (jednak jazda takim autem jak Smart może zrazic do jazdy innymi twardymi auciskami), a moze to juz starosc ale nie lubie jak mi się tlucze wszystko w aucie , musze zwalniac na byle nierównosci i w imię czego ja się pytam ?? W imię koliska wielkosci kola tylnego od ursusa ??

Poprostu ktoś musi wybrac i byc tego swiadomy , jak chce miec jakies taki normalny komfort podrozowania to max 16" , jak chce aby auto wyglądalo (jak wóz drabiniasty) a na komforcie mu nie zalezy to wtedy większe jak 16". Wszystko zalezy co kto oczekuje od prowadzenia się pojazdu... a moze prowadzenie nie jest tak wazne jak wygląd...


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 21 sierpnia 2013, 22:01 
Offline
nadteczkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 22 kwietnia 2010, 13:19
Posty: 2390
Lokalizacja: Utrecht w NL , Zakopane w PL
model: VW T4 Fake Syncro
silnik: Diesel POWER
ostrzeżenia: 1

Podziękował: 65 razy
Pomógł: 108 razy
Spoko Sterciu, nie ma się co pienić, z resztą tyle opinii co kierowców !!!! Wiesz , jak mamy np. różnicę 0.5cm w wysokości opony między 17' a 16' to jak można odczuć różnicę ??? Wiadomo,mozna założyć 17' z profilem 45 ( a widziałem takich sporo na t4kach ) i można założyć 16' z profilem 60 i tu różnica będzie może i znaczna komforcie ,ale według mnie 17' z oponą 215/55 a 16' z oponą 225/60 nie robi żadnej różnicy w komforcie <cool> ( wiesz , ja nie jestem jakąś księżniczką śpiącą na ziarenku grochu )


Ja obecnie jeżdżę na 17' i odczuwam zajebistą różnicę w jezdzie na 19' ( akurat w tym przypadku na plus 19ek ) . Te moje nowe wiaderka stawiają spory opór toczeniu ,ale absolutnie nie mogę narzekać na komfort w podróżowaniu po nierównościach na oponie 225/50 z przodu i 245/45 z tyłu <53>

ps. Ciekaw jestem jak się jezdzi Rafflex'owi po Krakowie na 17' z opona 225/50???


_________________
Vw T4 2.5TDI ACV
BMW e38 740i 286KM
BMW f11 535i 380KM
Było:
T4 BLACK2.5TDI AJT131KM,T5 WHITE2.5TDI 4 Motion 131KM,T4 GRAY2.5b AET115KM,T4BLUE 2.5TDI AJT129KM,T5 BLACK2.0BiT225KM,VW T4 WHITE2.4D AAB78KM,


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 21 sierpnia 2013, 22:05 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 11 kwietnia 2010, 11:23
Posty: 7425
Lokalizacja: Warszawa
opis: niech moc będzie z wami
model: Caravelle x 2
silnik: ACV i AHY

Podziękował: 71 razy
Pomógł: 801 razy
Kubek napisał(a):
( wiesz , ja nie jestem jakąś księżniczką śpiącą na ziarenku grochu )

<32> <32> <32>
nie odwiedziłbyś nawet jednej dziesiątej miejsc swoją T4 w których ja byłem, potrzebowałbyś co najmniej Land Rovera i to zapewne przerobionego


_________________
"Światem rządzi miłość! Ja na przykład kocham się napić "
Jedyną rzeczą sprawiedliwie rozdzieloną między ludzi jest rozum,
jeszcze nie spotkałem osoby która stwierdziłaby, że ma go za mało


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 21 sierpnia 2013, 22:33 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 6 stycznia 2012, 14:41
Posty: 4564
Lokalizacja: Kraków
opis: GRUPA MAŁOPOLSKA sekcja "STARE WYGI"
model: Transporter
silnik: ACV + AJT

Podziękował: 301 razy
Pomógł: 744 razy
Kubek napisał(a):
ps. Ciekaw jestem jak się jezdzi Rafflex'owi po Krakowie na 17' z opona 225/50???

Całkiem spokojnie. Nie narzekam. Jestem zadowolony. <good>


_________________
Obrazek


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 21 sierpnia 2013, 23:06 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 21:44
Posty: 4159
model: ...
silnik: ...
ostrzeżenia: 1

Podziękował: 48 razy
Pomógł: 161 razy
Jak dla mnie do t4 215/55-17 i żadne inne,


_________________
Bandyci Mogą Wszystko
Pamiętaj ,ze gaz niszczy silniki ,ale tylko tym ,którzy go nie maja :mrgreen:
"Nie dyskutuj z idiotą, sprowadzi cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem..."


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 15:43 
Offline
podteczkownik raczkujący

Dołączył(a): środa, 19 października 2011, 19:17
Posty: 72
Lokalizacja: département 74
model: T4 Multivan `03
silnik: 2,5Tdi 151KM

Podziękował: 16 razy
Pomógł: 1 raz
Kiedyś też tak uważałem ze felgi tylko i wyłącznie 17" do teczwórki , do czasu wyjazdu wakacyjnego do Grecji przez Bośnię , Albanię... Felgi popękane wróciły, a my na zakupionych po drodze stalówkach. Tam gdzie mieszkam na co dzień można jeżdzić na 17" ale przyjeżdzając do Polski , na Polskich drogach felgi ciągle pogięte były i trzeba było prostować je. Opony miałem w rozmiarze 225/50R17. Dom rodzinny mam pod Poznaniem , właściwie to w granicach miasta jeszcze ale 7km drogi dojazdowej na osiedle to męczarnia dla auta , droga nie remontowana chyba z 20 lat. Teście mieszkają na wsi pod miejscowością Góra pod Rawiczem i dojechać do nich też ciężko bo droga od Rawicza to istny koszmar był na niskim profilu opony. Teraz auto siedzi już na fajnych 16" z oponą 225/60R16 i spokojna głowa jest teraz, na nierównościach z autem nie trzeba jak z jajkiem się obchodzić.

Też uważam że 17" felga to już trochę przesada do T4.


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 22:12 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 21:44
Posty: 4159
model: ...
silnik: ...
ostrzeżenia: 1

Podziękował: 48 razy
Pomógł: 161 razy
Czytając twoje posty to muszę stwierdzić że masz strasznego pecha, że tak powiem twój problem ja jeszcze moich nie rozwaliłem a lekko nie maja uwierz,


_________________
Bandyci Mogą Wszystko
Pamiętaj ,ze gaz niszczy silniki ,ale tylko tym ,którzy go nie maja :mrgreen:
"Nie dyskutuj z idiotą, sprowadzi cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem..."


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 27 sierpnia 2013, 21:52 
Offline
nadteczkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 22 kwietnia 2010, 13:19
Posty: 2390
Lokalizacja: Utrecht w NL , Zakopane w PL
model: VW T4 Fake Syncro
silnik: Diesel POWER
ostrzeżenia: 1

Podziękował: 65 razy
Pomógł: 108 razy
Dokładnie, ja ostatnio byłem na 19' w KRK ,auto załadowane po dach ( do PL ciągło ciężką przyczepkę tak że dodatkowe kilogramy były na haku ) ,wiadomo,szybko po tych koleinach,garbach dziurach i nierównościach krakowskich nie dało sie jechać , ale żeby pogiąć felgę ,czy skrzywić ,albo żeby pękła ????? Nic podobnego,po przyjezdzie do NL musiałem zmienić na 15' bo jazda z lawetą mi się szykowała i 19ki wrzuciłem na maszynę i co????? Ani najmniejszego uszczerbku!!!

Proponuję ci kolego następnym razem kupić jakąś niemiecką felgę a nie chińską plastelinę czy włoską imitację oryginału <good>


_________________
Vw T4 2.5TDI ACV
BMW e38 740i 286KM
BMW f11 535i 380KM
Było:
T4 BLACK2.5TDI AJT131KM,T5 WHITE2.5TDI 4 Motion 131KM,T4 GRAY2.5b AET115KM,T4BLUE 2.5TDI AJT129KM,T5 BLACK2.0BiT225KM,VW T4 WHITE2.4D AAB78KM,


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 27 sierpnia 2013, 22:06 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 21:44
Posty: 4159
model: ...
silnik: ...
ostrzeżenia: 1

Podziękował: 48 razy
Pomógł: 161 razy
Kubek co do włoskich to już co mówiłem nie są złe miałem na bawarze i były mocniejsze od m-owski


_________________
Bandyci Mogą Wszystko
Pamiętaj ,ze gaz niszczy silniki ,ale tylko tym ,którzy go nie maja :mrgreen:
"Nie dyskutuj z idiotą, sprowadzi cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem..."


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 27 sierpnia 2013, 23:08 
Offline
podteczkownik raczkujący

Dołączył(a): środa, 19 października 2011, 19:17
Posty: 72
Lokalizacja: département 74
model: T4 Multivan `03
silnik: 2,5Tdi 151KM

Podziękował: 16 razy
Pomógł: 1 raz
Na każdym forum bajkopisarzy nie brakuje i tutaj również , szkoda ze kolega Kubek nie napisał jeszcze ze z lawetą i drugą teczwórką na lawecie jeszcze jechał na kołach 19". Niektórzy nawet jak pogną , uszkodzą w jakiś sposób felgę to się przyznać nie chcą bo wstyd im wtedy. Felga 19" to już wg mnie sadomasochiście zakładają do aut pokroju t4.

Cytuj:
Proponuję ci kolego następnym razem kupić jakąś niemiecką felgę a nie chińską plastelinę czy włoską imitację oryginału <good>

I tu muszę kolego Cię zmartwić strasznie , felga nie była chińska ani nawet włoska , a była to jak tu wyczytałem strasznie mocna felga niemiecka dedykowana do audi a8. Felga o symbolu 4D0 601 025B i czterema dumnie wybitymi przecinającymi się kółkami czyli logo AUDI.

Kolega chemik211 pisał ze mam strasznego pecha , tak, chyba tak, do felg mam pecha , a może to głównie dlatego że autem jeżdżę wszędzie , nawet tam gdzie niektórzy boją się wjechać bo im podwozie się zabrudzi za mocno. Autem rocznie robię 70 000 km , chociaż teraz może trochę mniej bo wcześniej mi służyło do pracy a teraz mam inny który pracuje na mnie. Widać albo kolega jeździ od wielkiego dzwonu albo przed każdą większą nierównością zwalnia do 20km/h. Nie wiem dlaczego tak trudno tą smutną prawdę niektórym przyjąć że im większa felga tym gorzej się jeździ , felgi się gną szybciej i nie uwierzę że jeżdzą tak jak inni zbytnio nie przejmując się mniejszymi lub większymi nierównościami. Sam wiem po sobie jak jeździłem moimi multikami na 17".


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 27 sierpnia 2013, 23:16 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 21:44
Posty: 4159
model: ...
silnik: ...
ostrzeżenia: 1

Podziękował: 48 razy
Pomógł: 161 razy
Powiem ci kolego tak t4 jeźdzę szybciej jak osobówką, nie zwracam uwagi tak na dziury


_________________
Bandyci Mogą Wszystko
Pamiętaj ,ze gaz niszczy silniki ,ale tylko tym ,którzy go nie maja :mrgreen:
"Nie dyskutuj z idiotą, sprowadzi cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem..."


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 sierpnia 2013, 06:13 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 11 kwietnia 2010, 11:23
Posty: 7425
Lokalizacja: Warszawa
opis: niech moc będzie z wami
model: Caravelle x 2
silnik: ACV i AHY

Podziękował: 71 razy
Pomógł: 801 razy
wojtasss szkoda twoich nerwów na takie dyskusje,
mimo, że widziałem jak właściciele tych felg jeżdżą po drogach złej jakości nie próbuje dyskutować


_________________
"Światem rządzi miłość! Ja na przykład kocham się napić "
Jedyną rzeczą sprawiedliwie rozdzieloną między ludzi jest rozum,
jeszcze nie spotkałem osoby która stwierdziłaby, że ma go za mało


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 sierpnia 2013, 07:01 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 21:44
Posty: 4159
model: ...
silnik: ...
ostrzeżenia: 1

Podziękował: 48 razy
Pomógł: 161 razy
Kenobi napisał(a):
wojtasss szkoda twoich nerwów na takie dyskusje,
mimo, że widziałem jak właściciele tych felg jeżdżą po drogach złej jakości nie próbuje dyskutować

Nie porównuj mnie do innych bo by wyszło że A8 też panowie jeźdzą spokojnie <01>


_________________
Bandyci Mogą Wszystko
Pamiętaj ,ze gaz niszczy silniki ,ale tylko tym ,którzy go nie maja :mrgreen:
"Nie dyskutuj z idiotą, sprowadzi cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem..."


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 4 grudnia 2016, 18:02 
Offline
podteczkownik raczkujący

Dołączył(a): wtorek, 30 listopada 2010, 22:10
Posty: 7
model: t4
silnik: 2,5

Podziękował: 0 razy
Pomógł: 0 razy
tu są dane do rozmiarów felg i opon:::


http://www.t4-wiki.de/wiki/Rad


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Administracja t4-forum.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wypowiedzi zamieszczanych przez uzytkownikow Forum.
Forum uruchomione w dniu: niedziela, 11 kwietnia 2010, 09:52.
Powered by phpBB