T4-forum.pl

Forum dyskusyjne posiadaczy i sympatyków VW Transportera T4!


Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 16:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 29 sierpnia 2018, 09:27 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 24 listopada 2015, 13:59
Posty: 3360
Lokalizacja: Warszawa
model: T4 Multivan '95
silnik: 2.4D AAB
ostrzeżenia: 1

Podziękował: 223 razy
Pomógł: 223 razy
Fabrycznie jest podobno silowniczek, chyba podcisnieniowy, ktory podwyższa obroty w momencie właczenia klimy. Firmowa klima przedliftowa ma wszystko na silowniczkach stad taki smieszny panel.

Ad drugie: ja jeszcze nie mam bo najpierw było kupę roboty z doprowadzeniem teczki do obecnego stanu a teraz zbyt sobie cenie przedliftowość mojego Multka żeby robić taką rewolucje w środku i to za takie pieniądze. Ponieważ moja Teczka jest tylko do zabawy stać mnie na nieużywanie jej w upały. Ale nie ukrywam że i w zimie sie przydaje (w osobowce przede wszystkim osuszam klimą szyby) wiec dużo czytam i ogladam w naturze rożne klimy w Teczkach, w tym dokładane. Może tej jesieni dopnę swego bo mam jedną na oku, ktora chyba polubi sie z obecnymi suwakami. Na wiosnę o malo nie kupiłem za 700 zl. dokladanej klimy z bankowozu ale gdy miałem sie dogadywać to klima zaniemogła mimo że sie facet zaklinał, że jeszcze wczoraj działała y


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 29 sierpnia 2018, 13:10 
Offline
teczkownik

Dołączył(a): sobota, 19 lutego 2011, 11:29
Posty: 869
Lokalizacja: Łańcut
model: Caravelle
silnik: 2.4D

Podziękował: 48 razy
Pomógł: 68 razy
Ja mam ori klimę i tak jak kolega Adampio pisze jest fabrycznie gruszka podciśnienia która podnosi obroty w momencie uruchomienia klimy a rocznik 93'' tylko mój to jak na te lata to dość wypasiona wersja ,oprócz wspomnianej klimy ,elektryczne i podgrzewane lusterka ,elektryczne szyby, ABS, centralny zamek ,szyby odsuwane z obu stron, fotele kapitańskie z przodu ,wersja long ,caravell 9 miejsc w układzie 2+2+2+3 z tyłu skrzydełka ,szyby tylne podgrzewane z wycieraczkami ,ale niestety u mnie z tyłu jest gorąco nie mam tak jak koledzy piszą że przedni parownik daje radę ostudzić także tył, więc myślę o jakimś rozwiązaniu tego problemu


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 29 sierpnia 2018, 15:09 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 24 listopada 2015, 13:59
Posty: 3360
Lokalizacja: Warszawa
model: T4 Multivan '95
silnik: 2.4D AAB
ostrzeżenia: 1

Podziękował: 223 razy
Pomógł: 223 razy
Jeśli to Karawela to zrozumiałe bo kolejne rzędy ławek blokują wymianę powietrza. W Multku jest dużo więcj wolnej przestrzeni


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 29 sierpnia 2018, 18:01 
Offline
teczkownik

Dołączył(a): sobota, 19 lutego 2011, 11:29
Posty: 869
Lokalizacja: Łańcut
model: Caravelle
silnik: 2.4D

Podziękował: 48 razy
Pomógł: 68 razy
Masz rację no i multik nie wychodził w wersji long te 40 cm robi robotę dla tego chodzi mi po głowie dodatkowy parownik na tył, blokuje mnie połączenie rurek przed przednim parownikiem z trójnika na tył ,w oryginale są takie trójnik, ale obawiam się że jak zacznę rozkręcać i wymieniać to potem nie uszczelnię tego wolał bym zrobić to na miejscu na aucie na zasadzie takiej jak przewody hamulcowe ,baryłka, śrubunek ,ale nie mam wizji z czego można tak to przeszczepić chodzi o rozmiar ,widziałem produkt na youtubie firmy laser sinex ,ale czy to zda egzamin?


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 29 sierpnia 2018, 18:06 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 21:37
Posty: 12295
Lokalizacja: DW
model: T4
silnik: 1.9 TD...
ostrzeżenia: 1

Podziękował: 326 razy
Pomógł: 1036 razy
Nie dziaduj tylko wsadź rurki od klimy na tył jak ma być. Nie masz się co bać. Kupujesz zestaw do rozpinania spring lock, zestaw oringów do klimy i spokojnie dasz radę i będzie szczelnie


_________________
Nie pomagam na PW. Masz problem szukaj/pisz na forum


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 3 września 2018, 21:19 
Offline
podteczkownik raczkujący

Dołączył(a): niedziela, 20 maja 2018, 19:49
Posty: 23
Lokalizacja: Obory
opis: T4 - nibyCaravelle
model: T4
silnik: 2,5 TDI

Podziękował: 0 razy
Pomógł: 0 razy
mjanusz69 napisał(a):
Wrzuć jakieś foty tej modyfikacji


Spoko ale efektu końcowego jedynie
Już mam wsio poskładane


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Administracja t4-forum.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wypowiedzi zamieszczanych przez uzytkownikow Forum.
Forum uruchomione w dniu: niedziela, 11 kwietnia 2010, 09:52.
Powered by phpBB