T4-forum.pl

Forum dyskusyjne posiadaczy i sympatyków VW Transportera T4!


Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 01:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 3 kwietnia 2015, 13:43 
Offline
podteczkownik raczkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 4 października 2013, 20:48
Posty: 13
Lokalizacja: Lublin
model: T4 2002r.Transporter
silnik: 2,5 TDI ACV
ostrzeżenia: 1

Podziękował: 3 razy
Pomógł: 0 razy
Witam, może mógłby ktoś wesprzeć informacją odnośnie zaufanych, sprawdzonych mechaników z Lublina i okolic??? najlepiej kogoś kto kocha T-czwórki :)


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 22 grudnia 2016, 16:32 
Offline
podteczkownik raczkujący

Dołączył(a): piątek, 20 grudnia 2013, 19:55
Posty: 68
Lokalizacja: Zamość
opis: był T4 1.9 ABL
jest 2.5 ACV 102KM
model: T4
silnik: 2.5 ACV

Podziękował: 4 razy
Pomógł: 1 raz
matosh napisał(a):
Witam, może mógłby ktoś wesprzeć informacją odnośnie zaufanych, sprawdzonych mechaników z Lublina i okolic??? najlepiej kogoś kto kocha T-czwórki :)

Witam odświeżę temat i podłączam się pod pytanie kolegi wyżej...mogą być też okolice Zamościa... Chyba, że już kolego kogoś znalazłeś? Ale z tego co widzę to ten nasz wschód Polski zawsze kuleje i ciężko się czegoś dowiedzieć i ogólnie zintegrować z kimś posiadającym podobne auto..


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 22 grudnia 2016, 23:48 
Offline
podteczkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 6 lutego 2011, 19:00
Posty: 325
Lokalizacja: zamojskie
model: T4
silnik: ACV 102/130

Podziękował: 16 razy
Pomógł: 38 razy
adi156 napisał(a):
Witam odświeżę temat i podłączam się pod pytanie kolegi wyżej...mogą być też okolice Zamościa... Chyba, że już kolego kogoś znalazłeś? Ale z tego co widzę to ten nasz wschód Polski zawsze kuleje i ciężko się czegoś dowiedzieć i ogólnie zintegrować z kimś posiadającym podobne auto..

No nasz region chyba ubogi jest w osoby kochające T4. Elekrykę sam sobie jakoś ogarniam, gorzej jest z mechaniką gdzie również nie mam sprawdzonego warsztatu. Tak więc jak coś z elektryką to pisz jeśli będę mógł pomogę.


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 23 grudnia 2016, 11:36 
Offline
podteczkownik raczkujący

Dołączył(a): piątek, 20 grudnia 2013, 19:55
Posty: 68
Lokalizacja: Zamość
opis: był T4 1.9 ABL
jest 2.5 ACV 102KM
model: T4
silnik: 2.5 ACV

Podziękował: 4 razy
Pomógł: 1 raz
BUNIEK napisał(a):
adi156 napisał(a):
Witam odświeżę temat i podłączam się pod pytanie kolegi wyżej...mogą być też okolice Zamościa... Chyba, że już kolego kogoś znalazłeś? Ale z tego co widzę to ten nasz wschód Polski zawsze kuleje i ciężko się czegoś dowiedzieć i ogólnie zintegrować z kimś posiadającym podobne auto..

No nasz region chyba ubogi jest w osoby kochające T4. Elekrykę sam sobie jakoś ogarniam, gorzej jest z mechaniką gdzie również nie mam sprawdzonego warsztatu. Tak więc jak coś z elektryką to pisz jeśli będę mógł pomogę.


O jak miło, że ktoś się odezwał. Dzięki kolego będę miał na uwadze( na razie wszystko co elektryczne niby hula)
Jak nie masz nic przeciwko chętnie bym też czasem zagadał do Ciebie na temat ulepszeń naszych T4, wymienić się doświadczeniem, albo kiedyś się nawet umówić na mini spotkanie, gdzieś w okolicach..
Pozdrawiam kolegę z okolic :)


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 23 grudnia 2016, 12:53 
Offline
podteczkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 6 lutego 2011, 19:00
Posty: 325
Lokalizacja: zamojskie
model: T4
silnik: ACV 102/130

Podziękował: 16 razy
Pomógł: 38 razy
Nie ma problemu :) w Zamościu jestem praktycznie co dziennie a spotkanie jak najbardziej :D


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 8 stycznia 2017, 21:26 
Offline
podteczkownik raczkujący

Dołączył(a): piątek, 20 grudnia 2013, 19:55
Posty: 68
Lokalizacja: Zamość
opis: był T4 1.9 ABL
jest 2.5 ACV 102KM
model: T4
silnik: 2.5 ACV

Podziękował: 4 razy
Pomógł: 1 raz
BUNIEK napisał(a):
Nie ma problemu :) w Zamościu jestem praktycznie co dziennie a spotkanie jak najbardziej :D


spoko jak by coś to wysyłaj wiadomość prywatną

Dalej szukam dobrego sprawdzonego mechanika, którego znacie i możecie polecić. Większość rzeczy w miarę możliwości staram się ogarnąć sam, potrzebuje kogoś do wymiany rozrządu z ustawieniem pompy i uszczelnienia pompy przy okazji bo się lekko poci(objawów niepożądanych brak, oprócz pocenia) jestem w stanie podjechać nawet gdzieś dalej dla kogoś sprawdzonego i ogarniętego najlepiej lubiącego te auta (codziennie robię trochę km więc odległość w granicach rozsądku nie stanowi problemu, ale nie chcę przejechać pół Polski)


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 20 marca 2017, 23:45 
Offline
podteczkownik raczkujący

Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2016, 17:48
Posty: 58
model: krotki polift
silnik: ACV
ostrzeżenia: 1

Podziękował: 4 razy
Pomógł: 0 razy
Robilem rozrzad u chlopakow w swidniku, ul zwirki i wigury 81 (zaraz kolo ronda https://www.google.pt/maps/place/51%C2%B013'39.5%22N+22%C2%B040'35.3%22E/@51.2276368,22.6759205,118m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d51.227636!4d22.676469?hl=en). Wczesniej regularnie serwisowalem tam passata b5 i bylo tip-top, co do t4 mam troche mieszane uczucia. Tzn sprawy fundamentalne (rozrzad, zawiecha) - wszystko ok, ale chyba zabraklo im czasu na pierdolki, bo trafilem na okres kiedy byli bardzo zarobieni. Natomiast znajomy posiadacz T3 polecal mi ten warsztat http://greenserviceszklarski.pl/, wiec mozecie tam zapytac.

Ja natomiast poszukuje godnego zaufania blacharza, bo mam troche roboty przy progach (ciecia, giecia i spawania). Czy zna ktos takowego z Lbl lub okolic?


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Administracja t4-forum.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wypowiedzi zamieszczanych przez uzytkownikow Forum.
Forum uruchomione w dniu: niedziela, 11 kwietnia 2010, 09:52.
Powered by phpBB