T4-forum.pl

Forum dyskusyjne posiadaczy i sympatyków VW Transportera T4!


Teraz jest wtorek, 19 marca 2024, 04:15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 9 września 2014, 19:57 
Offline
podteczkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 6 listopada 2013, 13:58
Posty: 167
Lokalizacja: okolice DBL
model: T4
silnik: był ACV jest ABL :(

Podziękował: 6 razy
Pomógł: 5 razy
chmielik napisał(a):
Tempo to jest dobre aby aby lakier polizać a nie polerować.....i jeszcze powiedz że ci rysy usunęła.

czy usuneła to nie wiem, nie to miałem w zamyśle jej używając tylko żeby z wyblakłego buraczkowego zrobił się czerwony <good>
zdaje sobie sprawe że nie jest to profesjonalny produkt no ale z drugiej strony czego oczekiwać za 8-9zł? stosunek cena/efekty jest moim zdaniem spełniony


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 9 września 2014, 20:46 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 18:08
Posty: 4205
Lokalizacja: RZESZÓW
opis: ZRÓB COŚ ZE SWOIM ŻYCIEM ALBO NAPIJ SIĘ WÓDKI
model: T4
silnik: AFN 1.9 TDI

Podziękował: 74 razy
Pomógł: 280 razy
Tylko zrób to na innym kolorze lub na metaliku i wyrzucisz 30 zł w błoto .....narobisz sie i kupa...nic to nie da


_________________
BYŁEM
I OSTRÓDA III OLSZTYN IV POKRZYWNA VI GÓRY SOWIE VII KASZEBE.VIII RADKÓW.IX SUCHEDNIÓW.XI SIAMOSZYCE.XIII ORAWA XIV KARPACZ

ORGANIZOWAŁEM
II ROZTOKI GÓRNE.V TARNAWA NIŻNA.XII ROZTOKI GÓRNE


bus.jpg


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 9 września 2014, 21:12 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 15 grudnia 2010, 18:00
Posty: 4148
Lokalizacja: Kraków
model: Bestel > Business
silnik: T4 2.5 ACV > AXG

Podziękował: 81 razy
Pomógł: 226 razy
niebieski-n2 napisał(a):
notri napisał(a):
Obiecałem koledze że popracuję kiedyś nad wyglądem escapadki. Gryzło mnie że kolega mój sympatyczny ma taki sam lakier odbiegający od wyglądu mojej Tedi. Ale rozumiem że brak czasu i środków na to nie pozwala.

Dzisiaj rękawy poszły do góry i po kilku godzinach spędzonych nad escapade wyszło coś takiego:


Obrazek

Obrazek


Błyszczy się jak nigdy dotąd. Dzięki serdeczne.


niebieski-n2 napisał(a):
Ja też nie wierzyłem w siłę past, aż Notri mi napastował samochód i postronne osoby się pytały co zrobiłem z autem, że tak się świeci.
Prawdopodobnie nie głupiejesz na stare lata, tylko byłeś pod wpływem <38>



Obrazek


hdi napisał(a):
zdaje sobie sprawe że nie jest to profesjonalny produkt no ale z drugiej strony czego oczekiwać za 8-9zł? stosunek cena/efekty jest moim zdaniem spełniony


za środek w cenie 8 do 9 złotych nie można oczekiwać niczego za wyjątkiem wyrzucenia pieniędzy tym bardziej że miałem z tą pastą doczynienia (dużo się napracowałem by doprowadzić lakier do stanu po użyciu tej właśnie pasty więc w rysach będziesz miał całe auto). Stosunek ceny do efektów jest sam - wywaliłeś pieniądze. Jest sporo innych środków na rynku które dadzą o wiele lepszy efekt za wcale nie większe pieniądze które wydałeś, a efekt będzie taki jakiego oczekujesz.

Nie piszę tego by się wymądrzać ale hdi - po prostu zapytaj zanim kupisz. Lakier po polerce tak na marginesie się konserwuje


_________________
Obrazek


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron

Administracja t4-forum.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wypowiedzi zamieszczanych przez uzytkownikow Forum.
Forum uruchomione w dniu: niedziela, 11 kwietnia 2010, 09:52.
Powered by phpBB