T4-forum.pl

Forum dyskusyjne posiadaczy i sympatyków VW Transportera T4!


Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 11:59

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 1 lipca 2018, 19:10 
Offline
nadteczkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 21 grudnia 2016, 19:22
Posty: 1063
Lokalizacja: KTW
model: Caravelle
silnik: 1Z

Podziękował: 68 razy
Pomógł: 132 razy
Nie wiem jak w RainExpert bo przejechałem na nich 5kkm, ale w RainSport bardzo szybko wycierają się krawędzie opony. Sprawdzone w czterech samochodach różnych klas. Fakt ze na mokrym bajka, ale jak jest sucho i ciepło to wycierają się jak gumka z ołówka.


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 2 lipca 2018, 17:27 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 11 kwietnia 2010, 13:28
Posty: 9356
Lokalizacja: Sekcja DOLNO-Śląsko-Opolska
model: T5.1 , T6.0
silnik: 2.0 CFCA

Podziękował: 70 razy
Pomógł: 550 razy
Zdecydowałem ze kupuje jednak dwa Vredesteiny Sportrac 3 , taki jak miałem , nowe nie uzywane z 2012 roku , dwa sezony pojezdzą a pózniej i tak mam zamiar wszystkie 4 opony zmienic na nowe. A ze znalałem za 250zł te vredesteiny za 2 sztuki to przy kupnie nowych dwóch opon Sportrac 5 które wyjdą prawie 800zł to ekonomia jednak tym razem wygrywa...


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 10 sierpnia 2018, 09:48 
Offline
podteczkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 4 marca 2016, 02:05
Posty: 297
Lokalizacja: Sztum, Pomorskie
model: T4 long holenderka
silnik: AFN

Podziękował: 2 razy
Pomógł: 19 razy
Mam założoy komplet nowych rain max 3 i po około 10tys. km. nie widzę śladów zużycia. Ponadto w porównaniu do starych uniroyali kfóre miałem poprzednio jest 10milionów procent lepiej, na każdym rodzaju nawierzchni. Te stare nie były mocno zjechane, ale właśnie stare i nic nie trzymały w nagłych sytuacjach typu mocniejsze hamowanie, czy koleiny z wodą. Tak jak w osobówkach nie widzę konkurencji dla toyo proxes t1r (no ale dość szybko się kończą szczególnie krawędzie opony), tak jak na razie w busie nie potrzebuję lepszej przyczepności niż mam na tych rain max3


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 22 sierpnia 2018, 01:03 
Offline
podteczkownik raczkujący

Dołączył(a): środa, 31 sierpnia 2016, 00:33
Posty: 19
Lokalizacja: Jarosław
model: t4
silnik: ajt, acv, acv

Podziękował: 0 razy
Pomógł: 1 raz
Po niespodziance na mokrych Albańskich asfaltach, po powrocie wjechały contivancontact i po przejechaniu 10 tys na nich mogę szczerze polecić


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 22 sierpnia 2018, 15:12 
Offline
nadteczkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 25 września 2011, 16:29
Posty: 1115
model: California Exclusive
silnik: AXG

Podziękował: 27 razy
Pomógł: 35 razy
Caloroczne czy letnie? Ja od 5kkm na calorocznych, jest bardzo dobrze i duzo bardziej komfortowo, niz na poprzednich, te maja wlasciwa nosnosc, poprzednie mialy duzo wieksza i byly zdecydowanie za twarde.


_________________
Pozdrawiam


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 25 sierpnia 2018, 18:03 
Offline
nadteczkownik doskonały
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 11 kwietnia 2010, 13:28
Posty: 9356
Lokalizacja: Sekcja DOLNO-Śląsko-Opolska
model: T5.1 , T6.0
silnik: 2.0 CFCA

Podziękował: 70 razy
Pomógł: 550 razy
A ja w osobówce zmieniłem Vredestein Sportrac 5 205/55/16 na kolejny taki sam komplet Vredesteinów. 2 letnie opony zamieniłem na nowe o większym indexie prędkości. Taki sam komplet tylko w rozmiarze 215/60/16 XL mam zamiar zalozyc do busa, w tej chwili mam Sportrac 3 jak juz wczesniej pisałem ale 2 które dokupiłem uzywki po ostatniej przygodzie i uszkodzeniu dwóch w stopniu nie nadającym się do naprawy i niestety mają bicie te opony...


Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Administracja t4-forum.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wypowiedzi zamieszczanych przez uzytkownikow Forum.
Forum uruchomione w dniu: niedziela, 11 kwietnia 2010, 09:52.
Powered by phpBB